Firma WOKAR powstała w 1990 roku. Nasz zakład specjalizuje się w produkcji szeroko rozumianego asortymentu kół zębatych (walcowanych o zębach prostych i śrubowych, stożkowych o zębach łukowych i prostych).
Detale wykonujemy na podstawie dostarczonej dokumentacji wykonawczej lub na podstawie rekonstrukcji oryginalnych części dostarczonych przez Klienta.
 

Duże doświadczenie w projektowaniu zapewnia również możliwość wykonania projektu detali według indywidualnych wskazań i zapotrzebowania Klientów.

Ponadto wykonujemy remonty i modernizacje przekładni zębatych różnego typu (walcowych, ślimakowych, planetarnych, wichrowatych). Zapewniamy możliwość wykonania kompletnego projektu przekładni a nasze szerokie kontakty z podwykonawcami z różnych branż pozwalają na zapewnienie naszym Klientom kompleksowego wykonania towaru od projektu po gotowy wyrób, oszczędzając tym samym czas i pieniądze zleceniodawcy.

Na specjlane zlecenia Klienta wykonujemy narzędzia do obróbki skrawania: dłutaki Fellowsa, frezy ślimakowe, itp.

Wykwalifikowana kadra oraz zaplecze parku maszynowego pozwalają nam gwarantować fachową obsługę i wysoką jakość produkowanych towarów. Specjalnością naszego zakładu jest projektowanie oraz produkcja kół zębatych stożkowych o zębach łukowych, w tym również przekładni hipoidalnych.

Nasza wykwalifikowana o doświadczona kadra służy doradztwem technicznym i pomocą dzięki czemu zdobyliśmy zaufanie wielu dużych firm o nienagannej renomie, z którymi od dawna z powodzeniem współpracujemy, czego dowodem są listy referencyjne.

Naszą dewizą jest rzetelność, sumienność, konkurencyjne ceny oraz ciągłe dążenie do opracowania nowych technologii oraz samodoskonalenia.
 
Koła zębate, koła zębate ślimakowe, koła zębate Bielsko, koła i przekładnie ślimakowe, koła zębate stożkowe śląsk, przekładnie i koła zębate, koła zębate ślimakowe, stożkowe koła zębate, koła zębate do przekładni, stożkowe koła, przekładnie, przekładnie z kołami zębatymi, Bielsko-Biała, Śląsk Wykonanie: Exponet